Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

przedstawienie teatralne

 • Tradycyjnie, jak co roku uczniowie naszej szkoły tym razem pod opieką pań: Urszuli Latacz i Barbary Rolki przygotowali przedstawienie jasełkowe. Byli więc:

  Maryja - Emilia Witek
  Józef - Sebastian Wydymus
  Aniołowie: Wiktoria Latacz, Karolina Żurek, Aleksandra Bąchor
  Pasterze: Michał Pasich, Kacper Graca, Szymon Bomba, Maciej Bomba, Michał Haberka, Filip Gorgoń
  Królowie: Piotr Kieca, Karol Krężel, Jan Żaczkowski
  Herod: Jakub Banasiewicz
  Diabeł: Krystian Latacz
  Dzieci diabła: Mateusz Kowal i Radosław Dybkowski
  Jagna: Magdalena Szczęśniak
  Śmierć: Piotr Michnikowski
  Narratorzy: Kamila Pietrzak, Klaudia Pluta, Joanna Pasich, Natalia Kuś, Wiktoria Barczyk

  Przedstawienie swą grą na instrumentach i śpiewem uświetnili: Nikola Tabor, Wiktoria Ziółkowska, Zofia Trepka, Amanda Witek, Maja Grabowska, Maja Pacia, Emilia Witek, Magdalena Krzysztoforska oraz Katarzyna Janus i Szymon Mędrek.

  Różnorodność i dynamika scen, muzyka oraz wspaniałą gra aktorska bardzo podobała się publiczności, która nagrodziła aktorów gromkimi brawami.

  Dzisiejsze przedstawienie to przedsmak tego, co nasi uczniowie przygotowali na występ styczniowy w Domu Kultury, bo przecież i tam trzeba się pokazać.

  Wszystkim życzymy Spokoju i Zdrowia na Święta Bożego Narodzenia oraz szczęścia i sukcesów w Nowym 2019 roku :)

  Zapraszamy do Galerii zdjęć -> „Ta noc to wszystko zmieni…” spotkanie opłatkowe w naszej szkole

  Urszula Latacz

 • Tradycją w naszej szkole stało się spotkanie z rodzicami, które kończy półroczne zmagania naszych uczniów w zdobywaniu wiedzy. I właśnie z ową tradycją powiązane jest zaprezentowanie przedstawienia jasełkowego.

  Tak stało się i tym razem, na sali zebrali się nie tylko rodzice, ale i nasi absolwenci, którzy ze wzruszeniem obejrzeli „Miłość, nadzieję i drugą szansę”.

  Nad przebiegiem przedstawienia czuwały, panie, które przyczyniły się do jego realizacji , czyli: Urszula Latacz, Renata Opiłka i Anna Osmęda.

  Refleksyjnie pożegnaliśmy kolejne miesiące nauki, przed nami nowe wyzwania, ale to już po zasłużonym feryjnym odpoczynku.

  Zapraszamy do Galerii zdjęć -> Jasełka dla rodziców

  Urszula Latacz