Liga Jurajska

• Dnia 08.02.2019 r. w ramach Jurajskiej Ligi Siatkówki rozegrany został mecz między drużynami z Włodowic oraz drużyną z Dłużca.

Pierwszy set nie zapowiadał się ciekawie dla naszych dziewcząt,  ponieważ otwarcie 1:9 nie wróżył nic dobrego.

Jednak po „czasie” siatkarki z Dłużca zaczęły prezentować wyższy poziom gry. Zagrywka oraz kilka obron i skutecznych kontrataków przyczyniło się do zmniejszenia strat, a w konsekwencji do przewagi kilku punktów. I tak pierwszy set zakończył się wygraną gospodyń 25:20.

Drugi set rozpoczął się wynikiem 0:5. Jednak podobnie jak w secie pierwszym siatkarki Szkoły Podstawowej w  Dłużcu wróciły do dobrej dyspozycji i zaczęły odrabiać straty. Równa i dobra gra dziewcząt pozwoliła na wygrana także w secie drugim 25:18.

Cały mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla naszej drużyny, co daje do kolekcji 3 punkty w klasyfikacji generalnej.

Trudno wyróżnić indywidualnie którąś z zawodniczek. Każda z nich pokazała się z dobrej strony. Waleczność,  brak  błędów własnych oraz konsekwentne wykonywanie wskazówek trenera były kluczem do sukcesu.
    Skład: Palacz Sandra, Palacz Oliwia, Rams Zuzanna, Janus Katarzyna, Nowak Angelika, Gamrat Gabriela, Ziółkowska Wiktoria, Makowska Natalia, Tabor Nikola, Straszak Izabela, Kiwior Magdalena, Latacz Amelia, Gawron Julita.

Gratulujemy i trzymamy kciuki podczas kolejnego meczu.