Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

konkurs szkolny

 • Etap szkolny Powiatowego Konkursu Matematycznego DEXTER – rozstrzygnięty!

  Dnia 13 lutego 2020 roku w naszej szkole przeprowadzony został etap szkolny Powiatowego Konkursu Matematycznego DEXTER. W tym roku do matematycznego pojedynku stanęli uczniowie klasy III a wśród nich:
  1. Laura Lis
  2. Amelia Piputa
  3. Maksymilian Borowiec
  4. Jakub Pałka
  5. Piotr Rus

  Po weryfikacji prac przez Komisję Gminną do II etapu konkursu zakwalifikowali się:
  1. Maksymilian Borowiec
  2. Laura Lis
  3. Jakub Pałka

  Wymieni uczniowie zmierzą się z najlepszymi matematykami w etapie gminnym, który odbędzie się 12 marca 2020 roku w Zespole Szkół w Wolbromiu ul. Pod Lasem.

  Trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów.

  Agata Piwowarczyk

 • Klasowe konkursy matematyczne

  W dniach 20-21 maja uczniowie naszej szkoły, mieli możliwość wzięcia w udziału w klasowych konkursach matematycznych. Ich coroczna organizacja ma na celu popularyzację tej  niezwykle ważnej dziedziny nauki. Tegoroczny konkurs był specyficzny, przeprowadzony w warunkach nauczania zdalnego. Wiem, że wzbudził zainteresowanie, także wśród rodziców, starszego i nawet młodszego rodzeństwa. Można powiedzieć: matematyka połączyła pokolenia. Do jego zorganizowania wykorzystano platformę edukacyjną Quizizz.

  A oto wyniki tej wyjątkowej edycji konkursów matematycznych w roku szkolnym 2019/2020

  klasa IV
  I miejsce
  Stanisław Pasich  
  II miejsce
  Kacper Gamrat  
  III miejsce
  Julia Bratek  
  Szymon Straszak

  klasa VI
  I miejsce
  Emilia Bryzik  
  II miejsce
  Kacper Marchajski  
  III miejsce
  Kamil Ptak

 • OMNIBUS 2020 – etap szkolny

  19 lutego 2020 r.  został przeprowadzony etap szkolny XVIII edycji Powiatowego Konkursu „Omnibus”. W ramach konkursu uczniowie z klas I-III zmagali się z zadaniami      w odpowiednich kategoriach wiekowych. Celem konkursu było praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy oraz  umiejętności praktycznych  i teoretycznych w każdej z klas. Ocenie podlegały prace, które zdobyły największą ilość punktów, wpływ na wynik miała również kolejność oddawania prac. Komisja szkolna wyłoniła trzech zwycięzców z każdej z klas najmłodszych. Zostali nimi:

  OMNIBUS KLASY PIERWSZEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W DŁUŻCU
  IGA KUŹNIAK (opiekun – pani Anna Osmęda)

  OMNIBUS KLASY DRUGIEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W DŁUŻCU
  JULIA GROJEC (opiekun – pani Justyna Żelazna)

  OMNIBUS KLASY TRZECIEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W DŁUŻCU
  MAKSYMILIAN BOROWIEC (opiekun – pani Agata Piwowarczyk)

  Laureaci i uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy.

  Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy, a zwycięzcom życzymy sukcesów w kolejnym etapie, który odbędzie się 18 marca w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Wolbromiu.

  Justyna Żelazna