Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Urszula Latacz

 • W piątek 18.10.2019 r. odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

  Przybyli na nią zaproszeni goście i przyjaciele szkoły:
  Poseł na Sejm Lidia Gądek i dyrektor biura poselskiego Tomasz Bargieł,
  Burmistrza Miasta i Gminy reprezentowała Pani dyrektor Dorota Świerczek,
  Ksiądz proboszcz Parafii Pw. Św. Mikołaja w Dłużcu Andrzej Michniewski,
  Pani Beata Wypasek nasza szkolna pielęgniarka,
  przedstawiciele Rady Rodziców z Panią Żanetą Zielnik-Kyć na czele
  oraz emerytowani nauczyciele pracujący kiedyś w naszej szkole.

  Zebranych powitał Pan dyrektor Krzysztof Szczepankiewicz.

  W swoich krótkich przemówieniach goście podkreślili wagę i trud jaki każdego dnia niesie ze sobą praca z dziećmi, złożyli życzenia wszystkim pracującym w naszej szkole.

  Akademię uświetnił występ słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów klasy VI i VIII.

  Autorką scenariusza przedstawiającego perypetie uczniów pewnej szkoły była Pani Urszula Latacz, a przygotowaniem zajęła się Pani Renata Opiłka.

  Tradycyjne z okazji DEN Burmistrz Miasta i Gminy doceniając pracę pedagogów przyznaje swoje nagrody. W tym roku szkolnym otrzymali je:
  Anna Świerczek-Mól
  Urszula Latacz
  Agnieszka Koryto
  Jerzy Zyguła

  Na akademii swoje nagrody dla pracowników naszej szkoły przyznał również Pan dyrektor Krzysztof Szczepankiewicz. Otrzymali je:
  Agata Piwowarczyk
  Justyna Żelazna
  Renata Opiłka
  Anna Osmęda
  Stanisław Osmenda
  Małgorzata Głowacka
  Marzena Piputa
  Wioleta Ogonek
  Edyta Madej
  Lucyna Haberka

  Miłym akcentem kończącym całą uroczystość był słodki upominek ufundowany przez Radę Rodziców dla wszystkich uczniów, który sprawił im wiele radości.

  Urszula Latacz, Renata Opiłka

 • 23 września uczniowie klas najstarszych mieli możliwość obejrzenia spektaklu pt. „Zemsta” w wykonaniu aktorów Teatru Edukacji z Wrocławia. Doskonale przygotowane przedstawienie przypomniało treść lektury klasie 8, która za kilka miesięcy będzie zdawała egzamin oraz wprowadził w treść komedii uczniów klasy 7.

  Bardzo dużo emocji wzbudził występ naszego ucznia Piotra Michnikowskiego, który został poproszony na scenę przez Rejenta i zagrał murarza.

  Trudny dla młodych czytelników tekst został przedstawiony przez aktorów w sposób sugestywny i w miarę zrozumiały… reszta należeć będzie do nauczyciela – polonisty.

  Urszula Latacz

 • Tradycyjnie  dnia 3 maja nasz poczet sztandarowy w składzie: Jakub Banaś, Natalia Makowska i Gabriela Gamrat, uczestniczył w mszy za ojczyznę w Kościele pw. św. Katarzyny w Wolbromiu.

  Wspólnie z opiekunem SU panią Urszulą Latacz i panem dyrektorem Krzysztofem Szczepankiewiczem nasi uczniowie wysłuchali homilii przepełnionej cytatami z literatury nawiązującymi do piękna naszego kraju, patriotyzmu i ważności konstytucji.

  Dziękujemy tym młodym ludziom, że poświęcili swój wolny czas, aby godnie reprezentować naszą szkołę.

  Urszula Latacz

 • 4 marca w naszej szkole pojawili się niezwykli goście. Byli to podopieczni i pracownicy Ośrodka Edukacyjno-Rehabilitacyjno-Wychowawczego w Wolbromiu.

  Przygotowali oni dla uczniów specjalny występ muzyczny oraz przedstawienie teatralne pt. „Rzepka”. Doskonała gra aktorska, wyśmienita oprawa muzyczna sprawiły, że bawiliśmy się doskonale, a dodatkowo połączył nas szczytny cel. Po występie bowiem mieliśmy okazję wesprzeć remont dawnego budynku Zespołu Szkół w Kluczach, który zostanie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

  Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy przygotowali dla swoich pociech pieniążki do puszki.

  Takie spotkania integracyjne to dla naszych uczniów niezwykłe przeżycie, a współpraca z OREW Wolbrom to dla nas zaszczyt. Dziękujemy za świetną zabawę i mamy nadzieję, że nie jest to nasze ostatnie spotkanie.

  Zapraszamy do Galerii zdjęć -> Doskonała zabawa i szczytny cel - czyli o wizycie podopiecznych i pracowników OREW Wolbrom w naszej szkole

  Urszula Latacz

 • Już po raz drugi w naszej szkole odbył się uroczysty Dzień Zdrowia. Jego organizacja ma na celu uświadomienie młodym ludziom, że to od nas zależy jak będzie wyglądało nasze życie i zdrowie.

  Tym razem mając na uwadze kompetencje kluczowe (umiejętność sprawnego posługiwania się nowoczesnymi technologiami informacyjno-komunikacyjnymi, umiejętność pracy zespołowej) trzy grupy przygotowały filmy profilaktyczne.

  Zostały one zaprezentowane społeczności szkolnej. Jury składające się z osób z wzorowym zachowaniem oceniło pracę zespołów i na koniec mogliśmy się dowiedzieć, że wygrała grupa z klasy VII w składzie: Kamila Pietrzak, Aleksandra Bąchor, Natalia Kuś i Klaudia Pluta. Dziewczęta wygrały tym samym kosz z owocami dla swojej klasy.

  Następnie głos zabrał nasz gość pani doktor Lidia Gądek, która jak zwykle rzeczowo i profesjonalnie przekazała naszym uczniom wiadomości na temat zdrowego stylu życia.

  W tym roku do osób świetnie przygotowanych do przekazywania wiedzy profilaktycznej dołączył pan doktor Sebastian Woźniak, który w przystępny sposób opowiedział o profilaktyce próchnicy.

  Po prelekcjach przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego podziękowali naszym gościom wręczając im symboliczne kwiaty.

  Tego typu spotkania są niezwykle ważne w edukacji młodego człowieka, bo od kogo jak nie od profesjonalistów i rówieśników ma się dowiedzieć o zdrowym trybie życia, o konsekwencjach złego odżywiania się i braku ruchu.

  Dziękujemy naszym gościom i zespołom, które przygotowały filmiki oraz uczniom klasy III a za przygotowanie sali na uroczystość. Współpraca naszej społeczności szkolnej i jej efekty to kolejny przykład na to, że jesteśmy szkołą wyjątkową, realizującą kompetencje kluczowe i przygotowującą swoich uczniów do dorosłego życia ;)

  Nad realizacją dzisiejszego dnia czuwała pani Urszula Latacz.

  Zapraszamy do Galerii zdjęć -> Dzień Zdrowia 2019

  Urszula Latacz

 • 29 maja w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Olkuszu odbyła się gala finałowa VIII Powiatowego Konkursu na Twórczość Literacką. W tym roku temat pracy brzmiał: „Ja i mój świat na drogach wolności”.

  Miło nam poinformować, że uczennica klasy VIII naszej szkoły - Natalia Makowska - zajęła III miejsce.

  Wszyscy kojarzą słowo wolność z jej odzyskaniem przez nasz naród w 1918 roku. Natalia napisała opowiadanie o tym jak ważna dla młodego człowieka jest wolność osobista  i jak bardzo często my dorośli ograniczamy wolność młodzieży. Nie miała wcale na myśli zakazów i nakazów, które są niezbędne, aby wychować…Ta młoda, zdolna dziewczyna zwróciła uwagę na to, że bardzo często rodzice wpływają na wybory swoich dzieci, a raczej nie dają im wyboru, próbują im ułożyć życie od początku do końca.

  Współpraca z Natalią jest przyjemnością i niejednokrotnie szkołą życia za co jej serdecznie dziękuję jako jej opiekun merytoryczny.

  Urszula Latacz

 • Rok szkolny 2018/2019 był rokiem pełnym wyzwań, wyzwań zupełnie nowych, wśród których dominowało przygotowanie naszych uczniów do dwóch różnych egzaminów. Mamy tutaj na myśli egzamin gimnazjalny  oraz przeprowadzany po raz pierwszy egzamin ósmoklasisty.

  Bardzo milo nam poinformować, że zarówno uczniowie jak i nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Króla Jana III Sobieskiego w Dłużcu wykazali się niezwykła pracowitością i wspólnie osiągnęli bardzo duży sukces egzaminacyjny.

  O tym, że nasi gimnazjaliści piszą dobrze swoje egzaminy świadczy nie tylko tegoroczne II miejsce w gminie z historii i III miejsce w gminie z języka polskiego, ale przede wszystkim dodatni wskaźnik EWD klasyfikujący naszą szkołę jako szkołę sukcesu.

  Ale tym razem chcielibyśmy zwrócić uwagę na sukces naszych ósmoklasistów, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki z każdej części egzaminu:

  Język polski - średnia 78% - I miejsce w Gminie Wolbrom, II miejsce w powiecie olkuskim
  Matematyka - średnia 61% - I miejsce w Gminie Wolbrom, I miejsce w powiecie olkuskim
  Język angielski - średnia 69% - I miejsce w Gminie Wolbrom.

  Gratulujemy naszym absolwentom i życzymy sukcesów w szkołach średnich, do których jak wiemy dostali się bez problemu.

  Gratulujemy również nauczycielom: pani mgr inż. Annie Świerczek-Mól, pani Anecie Osmędzie, pani Dominice Marchaj i pani Urszuli Latacz, bez zaangażowania których ten sukces nie byłby możliwy.

  Atmosfera, odpowiednie metody nauczania, dobry kontakt miedzy uczniem a nauczycielem, świetnie wyposażone sale lekcyjne, współpraca, uśmiech, zaangażowanie, pasja… to wszystko oferuje swoim uczniom Szkoła Podstawowa im. Króla Jana III Sobieskiego w Dłużcu.

  Urszula Latacz

 • Dzień Patrona obchodzimy w naszej szkole bardzo uroczyście, bo chcemy pielęgnować pamięć o Wielkim Królu, promować ideały, które nasz patron wcielał w życie i ,dzięki którym z sukcesem realizował swoje pasje.

  Jan III Sobieski – człowiek wszechstronnie wykształcony, odważny i charyzmatyczny – to wzorzec osobowy dla współczesnych, poszukujących dróg życiowych nastolatków.

  Z okazji święta patrona, dzieci i młodzież naszej szkoły otrzymała zaproszenie do udziału w licznych konkursach.

  Wiemy, że jeśli dziecko samodzielnie coś wykona, dotknie, zobaczy, czuje się szczęśliwe, a jednocześnie wynosi z tego naukę. Osiągnęliśmy zatem założony cel – nasze wspólne działania dały uczniom satysfakcję i pozwoliły bliżej poznać czasy, w których żył nasz patron król Jan III Sobieski.

  Pan dyrektor mgr Krzysztof Szczepankiewicz wręczył zwycięzcom dyplomy i nagrody rzeczowe.
  Na Jego ręce składamy w imieniu nagrodzonych serdeczne podziękowania za te upominki, które sprawiły dużo radości obdarowanym.

  Konkurs klasowy na najładniejszą gazetkę o tematyce związanej z osobą Króla Jana III Sobieskiego
  I miejsce – klasa VI
  II miejsce – klasa IV
  III miejsce – klasa V

  Konkurs klasowy „Sobieski w wierszu i piosence”
  I miejsce – klasa VI
  II miejsce – klasa VII
  III miejsce – klasa IV i V

 • 17 maja w naszej szkole odbyły się eliminacje szkolne do Gminnego Konkursu Recytatorskiego Poezja Juliana Kornhausera i Wisławy Szymborskiej.

  W eliminacjach wzięli udział: Magdalena Szczęśniak, Wiktoria Latacz, Karolina Żurek, Kamil Ptak i Kacper Marchajski.

  Jury w składzie: Barbara Rolka, Anna Osuch, Małgorzata Głowacka i Anna Kordaszewska po burzliwych obradach postanowiło, że naszą szkołę w zmaganiach na etapie gminnym reprezentować będą: Magdalena Szczęśniak, Wiktoria Latacz, Karolina Żurek oraz Kacper Marchajski.

  Gratulujemy i życzymy powodzenia już 29 maja 2019.

  Urszula Latacz

 • Dziś w naszej szkole odbył się międzyklasowy konkurs walentynkowy. Motywem przewodnim była oczywiście wszechobecna i ogólnie nam panująca miłość.

  Zadaniem każdej klasy było przygotowanie piosenki i wiersza dotyczących tego uczucia.

  Dzięki temu zespoły klasowe mogły się zintegrować i dobrze bawić.

  Po przesłuchaniu poszczególnych klas jury w składzie: pan dyrektor Krzysztof Szczepankiewicz, pani Agata Piwowarczyk i pani Anna Osmęda, miało nie lada zadanie ocenić wybrane pary w konkurencjach sprawnościowych. Był więc taniec z balonem w kształcie serca i przebijanie balonów na czas.

  Mimo, że wszystkie klasy wykazały się doskonałym przygotowaniem wyłoniono zwycięzcę czyli klasę IV, która wspólnie z wychowawcą w nagrodę zje pizzę.

  Pozostałe klasy również otrzymały słodkie upominki. Dziękujemy za dobrą zabawę i świetne przygotowanie.

  Zapraszamy do Galerii zdjęć -> Szkolny konkurs walentynkowy

  Urszula Latacz

 • W tym roku szkolnym uczniowie klas VII, VIII i III gimnazjum zmagali się w ramach konkursu literackiego z tematem: Moja interpretacja tytułu książki Jakuba Kornhausera „Wolność krzepi”.

  Temat trudny, ale nie dla uczniów szkół z naszej gminy, dlatego też jury miało nie lada problem z rozstrzygnięciem. Pomysłowość, różnorodność sposobów podjęcia tematu, oryginalność cytatów, przykładów jak młodzi ludzie widzą wolność sprawiła, że zachwytom nad tekstami nie było końca. Ostateczne wyniki prezentują się następująco:

  I miejsce Ewa Konieczna, Szkoła Podstawowa w Dłużcu, opiekun pani Urszula Latacz
  II miejsce Natalia Pałka, Zespół Szkół w Gołaczewach, opiekun pani Izabela Pieczyrak
  II miejsce Natalia Trzaska, Szkoła Podstawowa nr 2 w Wolbromiu, opiekun pani Anna Klich
  III miejsce Natalia Makowska, Szkoła Podstawowa w Dłużcu, opiekun pani Urszula Latacz
  III miejsce Martyna Gajda, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Porębie Dzierżnej, opiekun pani Agnieszka Salomon

  Wyróżnienia:
  Maria Rolka, Zespół Szkół w Gołaczewach, opiekun pani Izabela Pieczyrak
  Kamila Zagajewska, Szkoła Podstawowa nr 2 w Wolbromiu, opiekun pani Anna Klich
  Kinga Ogonek, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kąpielach Wielkich, opiekun pani Anna Osmęda

  Laureatom gratulujemy i zapraszamy wszystkich uczestników na uroczyste wręczenie nagród i spotkanie z panem Jakubem Kornhauserem, które odbędzie się 17 czerwca 2019 roku o godzinie 14.00 w Domu Kultury w Wolbromiu.

  Urszula Latacz

 • 29 maja 2019 w Szkole Podstawowej im. Króla Jana III Sobieskiego w Dłużcu odbyła się trzecia edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego „Poezja Juliana Kornhausera i Wisławy Szymborskiej”, którą uroczyście otworzył pan dyrektor Krzysztof Szczepankiewicz.

  Jury w składzie: pani Katarzyna Barczyk-Łyczak - przedstawiciel Urzędu Miasta i Gminy Wolbrom, pani Agata Pabian - przedstawiciel Miejskiej Biblioteki w Wolbromiu i pani Anna Osuch – nauczyciel - bibliotekarz oceniało recytatorów w dwóch kategoriach wiekowych.

  Po burzliwych naradach wyłoniono zwycięzców, a są to w kategorii wiekowej klasy IV-VI:

  I miejsce Kacper Marchajski, Szkoła Podstawowa w Dłużcu, opiekun pani Anna Osmęda
  II miejsce Anna Bernaś, Szkoła Podstawowa w Chełmie, opiekun pani Jolanta Pałka
  II miejsce Zofia Pasich, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łobzowie, opiekun pani Katarzyna Pacia
  III miejsce Aleksandra Strzałka, Szkoła Podstawowa nr 2 w Wolbromiu, opiekun pani Gabriela Pluta
  III miejsce Kamil Płowiec, Szkoła Podstawowa nr 2 w Wolbromiu, opiekun pani Anna Klich

  Wyróżnienia:
  Karolina Żurek, Szkoła Podstawowa w Dłużcu, opiekun pani Urszula Latacz
  Oliwia Ambrożkiewicz, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kąpielach Wielkich, opiekun pani Anna Osmęda
  Julia Duch, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kąpielach Wielkich, opiekun pani Anna Osmęda

  W kategorii wiekowej klasy VII-III gimnazjum:
  I miejsce Natalia Rolka, Szkoła Podstawowa w Chełmie, opiekun pani Jolanta Pałka
  I miejsce Zofia Kwiatkowska, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łobzowie, opiekun pani Katarzyna Pacia
  II miejsce Natalia Kuś, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łobzowie, opiekun pani Katarzyna Pacia
  III miejsce Nikola Świerczek, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kąpielach Wielkich, opiekun pani Anna Osmęda
  III miejsce Krzysztof Mąkol, Szkoła Podstawowa w Chełmie, opiekun pani Jolanta Pałka

  Wyróżnienia:
  Karolina Mąkol, Szkoła Podstawowa w Gołaczewach, opiekun pani Izabela Pieczyrak
  Filip Ciempka, Szkoła Podstawowa w Gołaczewach, opiekun pani Izabela Pieczyrak
  Alicja Kozieł, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łobzowie, opiekun pani Katarzyna Pacia
  Natalia Makowska, Szkoła Podstawowa w Dłużcu, opiekun pani Urszula Latacz

  W czasie przerw uczestnicy konkursu i ich opiekunowie mogli skorzystać z poczęstunku przygotowanego przez zaprzyjaźnionych rodziców oraz z napojów ufundowanych prze firmę:
  COM-4 YOU - Pandel Mirosław. Sponsorom serdecznie dziękujemy!!!

  Wszystkich uczestników konkursu zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród i spotkanie z panem Jakubem Kornhauserem, które odbędzie się 17 czerwca o godzinie 14.00 w Domu Kultury w Wolbromiu.

  Urszula Latacz

 • W tym roku szkolnym uczniowie Gminy Wolbrom zmagali się z dwoma tematami prac plastycznych.

  Zadanie konkursowe dla uczniów klas IV-VI polegało na wykonaniu ilustracji przedstawiającej jedno z miejsc  opisanych w ostatniej książce Jakuba Kornhausera pt. „Wolność krzepi” a były to to:

  - Gmach Główny Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie
  - Dworek Rutkowskich w Krakowie - Bronowicach
  - Kościół pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Racławicach
  - Willa Eugeniusza Kwiatkowskiego w Tarnowie - Mścicach
  - Dom rodzinny i Muzeum Wincentego Witosa w Wierzchosławicach

  Zadanie konkursowe dla klas VII-VIII i klas gimnazjalnych brzmiało:
  Narysuj Twoją interpretację tytułu książki Juliana Kornhausera „Wolność krzepi”.

  Miło nam poinformować, że znamy już zwycięzców, którzy pochylili się nad tymi trudnymi tematami.

  Oto lista laureatów:

  Konkurs plastyczny kategoria wiekowa IV-VI
  I miejsce Alicja Konieczna, Szkoła Podstawowa nr 2 w Wolbromiu, opiekun pani Anna Kaziród
  I miejsce Kacper Marchajski, Szkoła Podstawowa w Dłużcu, opiekun pani Agata Piwowarczyk
  II miejsce Oliwia Pabian, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łobzowie, opiekun pani Ewa Chaberka
  III miejsce Domnika Kuś, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łobzowie, opiekun pani Ewa Chaberka

  Wyróżnienia:
  Kamil Ptak, Szkoła Podstawowa w Dłużcu, opiekun pani Agata Piwowarczyk
  Jakub Sosnowski, Szkoła Podstawowa nr 2 w Wolbromiu, opiekun pani Anna Kaziród
  Nadia Nocoń, Szkoła Podstawowa nr 2 w Wolbromiu, opiekun pani Anna Kaziród

  Kategoria wiekowa klasy VII-III gimnazjum
  I miejsce Kaja Skalska, Szkoła Podstawowa nr 2 w Wolbromiu, opiekun Anna Kaziród
  II miejsce Magdalena Kiwior, Szkoła Podstawowa w Dłużcu, opiekun pani Agata Piwowarczyk
  III miejsce Sandra Stojek, Szkoła Podstawowa w Jeżówce, opiekun pani Agata Wójcik

  Wyróżnienia:
  Weronika Madej, Szkoła Podstawowa w Jeżówce, opiekun pani Agata Wójcik
  Weronika Gamrot, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łobzowie, opiekun pani Ewa Chaberka

 • Młodzi ludzie nie czytają? Młodzi ludzie nie interesują się literaturą? Młodzi ludzie nie piszą?

  W przypadku naszych uczniów nic bardziej mylnego, czego dowodem jest uczennica klasy VIII naszej szkoły - Natalia Makowska.

  Młoda, zdolna, interesuje się literaturą fantasy i jest fanką Harrego Pottera. Nic więc dziwnego, że zainteresowała się tematyką konkursu literackiego organizowanego przez Dom Kultury w Wolbromiu.

  Miło nam poinformować, że jej opowiadanie pt. „Tajne spotkanie” otrzymało wyróżnienie w kategorii młodzież.

  Opiekunem merytorycznym Natalii jest jej nauczycielka języka polskiego Urszula Latacz.

  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

  Urszula Latacz

 • Punktualnie o godzinie 9.30 2 września w Szkole Podstawowej im. Króla Jana III Sobieskiego w Dłużcu, zebrani na sali gimnastycznej odśpiewali hymn narodowy i wysłuchali przemówienia pana dyrektora Krzysztofa Szczepankiewicza.

  Gospodarz naszej szkoły powitał również gości, którzy zaszczycili swoją obecnością tak ważną uroczystość, a byli to: pani poseł Lidia Gądek, ksiądz Andrzej Michniewski, pani dyrektor MOOS Dorota Świerczek, radny pan Czesław Gbyliczek, dyrektor biura poselskiego i radny powiatowy pan Tomasz Bargieł, prezes OSP Dłużec pan Mieczysław Piputa.

  Zaproszeni goście złożyli uczniom, ich rodzicom, dyrekcji i gronu pedagogicznemu najlepsze życzenia na nowy rok szkolny.

  Następnie uczniowie: Eryk Banyś, Kacper Marchajski, Wiktoria Latacz, Emilia Witek, Filip Dachowski, Karolina Żurek i Magdalena Szczęśniak zaprezentowali przygotowany wspólnie z panią Urszulą Latacz program artystyczny. Upamiętniał on tragiczne wydarzenia sprzed osiemdziesięciu lat oraz zawierał życzenia wszelkiej pomyślności dla całej społeczności szkolnej.

  Kolejnym elementem uroczystości było zapoznanie uczniów z ich wychowawcami, a będą to:
  oddział przedszkolny 3-4 latki mgr Izabela Ławik
  oddział przedszkolny 5-6 latki mgr Lidia Komperda
  klasa 1 mgr Anna Osmęda
  klasa 2 mgr Justyna Żelazna
  klasa 3 mgr Agata Piwowarczyk
  klasa 4 mgr inż. Anna Świerczek-Mól
  klasa 5 mgr Agnieszka Koryto
  klasa 6 mgr Jerzy Zyguła
  klasa 7 mgr Renata Opiłka
  klasa 8 mgr Urszula Latacz.

  Po części oficjalnej uczniowie udali się na pierwszą w tym roku lekcję wychowawczą, na której omówiono zasady bezpieczeństwa w szkole i poza nią.

  Oby ten rok był pełen pasji, uśmiechu, sukcesów, spełnionych marzeń. Powodzenia.

  Zapraszamy do Galerii zdjęć -> Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

  Urszula Latacz