Ułatwienia dostępu

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Up

Oddział Przedszkolny

Rekrutacja do Oddziałów Przedszkolnych

I. Dzieci kontynuujące wychowanie przedszkolne w roku szkolnym 2021/2022

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Króla Jana III Sobieskiego w Dłużcu dla dzieci kontynuujących odbywać się będzie w dniach od 1 do 5 marca 2021 roku.

  1. Od dnia 01-03-2021 r. od godziny 700 do 05-03-2021 r. do godziny 1200 należy złożyć w oddziale przedszkolnym lub sekretariacie szkoły deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego (druk dostępny w oddziale przedszkolnym, sekretariacie szkoły lub do pobrania ze strony www.zsdluzec.pl).
  2. Zgłaszanie dzieci kontynuujących edukację odbywa się bezpośrednio w oddziale przedszkolnym (lub sekretariacie szkoły) bez konieczności logowania się do systemu elektronicznego.
  3. Terminy postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego, a także terminy składania dokumentów do przedszkola dostępne są na stronie poniżej oraz w sekretariacie szkoły.
  4. W związku ze stosunkowo szybkim zakończeniem tego etapu rekrutacji (5 marzec 2021 r. godz. 1200), prosimy o pilne składanie deklaracji kandydatów, którzy będą kontynuować wychowanie przedszkolne.

II. Rekrutacja do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Króla Jana III Sobieskiego w Dłużcu dla nowych kandydatów odbywać się będzie w dniach od 8 do 12 marca 2021 roku w systemie elektronicznym na stronie:

Nabór do przedszkoli lub oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych w Gminie Wolbrom

W sekretariacie Szkoły Podstawowej w Dłużcu w godzinach od 7:30 do 15:00 będzie można skorzystać z pomocy i dokonać elektronicznego zgłoszenia kandydata w razie trudności z obsługą witryny do naboru elektronicznego.

Terminy postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego, a także terminy składania dokumentów do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych
 
 
Powered by Phoca Download