Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Up

Dzieci spoza obwodu szkoły

Kandydaci spoza obwodu szkoły

1. Od dnia 2 marca 2020 do dnia 5 marca 2020 do godziny 15:00 należy złożyć wniosek o przyjęcie dziecka (kandydata) do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. Króla Jana III Sobieskiego w Dłużcu wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

2. Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej szkoły podstawowej należy złożyć w sekretariacie szkoły.

3. Wniosek i inne druki dokumentów niezbędne do przyjęcia dziecka do klasy pierwszej szkoły podstawowej dostępne są w sekretariacie szkoły lub do pobrania z bieżącej strony zamieszczone poniżej.

4. Terminy postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego, a także terminy składania dokumentów do klas pierwszych szkół podstawowych i przedszkola dostępne są na stronie internetowej szkoły www.zsdluzec.pl

5. W związku ze stosunkowo szybkim zakończeniem tego etapu rekrutacji (5 marca 2020 r.), prosimy o pilne składanie wniosków o przyjęcie kandydatów do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. Króla Jana III Sobieskiego w Dłużcu spoza obwodu szkoły.

Pliki do pobrania:

Wniosek o przyjęcie kandydata
Oświadczenie o pracy jednego lub obojga rodziców w obwodzie szkoły
Oświadczenie o zamieszkaniu w obwodzie szkoły krewnych wspierających rodziców w zapewnieniu należytej opieki dziecku
Oświadczenie o uczęszczaniu rodzeństwa dziecka do szkoły do której składany jest wniosek
Deklaracja dotycząca godzin pobytu dziecka na świetlicy
 
 
Powered by Phoca Download