Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

DRODZY UCZNIOWIE!

Zbliża się zakończenie roku szkolnego, czas więc oddawać książki i podręczniki do biblioteki. Ze względu na sytuację epidemiczną przynoście od razu całe komplety podręczników i wypożyczone lektury. Uczniowie klas I-III przynoszą 3 i 4 część elementarza i podręcznik do języka angielskiego.

Harmonogram pracy biblioteki

4 i 5 czerwca 2020          8.30-12.00

8 i 9 czerwca 2020          8.30-11. 30

10 czerwca 2020             11.30-12.30

15 czerwca 2020             8.30-12.30

17 czerwca 2020            11.30-12.30

19 czerwca 2020            8.30-10.30

Od 22 do 25 czerwca 2020    8.30-12.30 

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA - WAŻNE

1. W bibliotece oprócz bibliotekarza może przebywać tylko jeden czytelnik w maseczce lub innym zabezpieczeniu zakrywającym usta i nos.

2. Pozostali czytelnicy powinni czekać na korytarzu w odległości 2 metrów od siebie.

Proszę o stosowanie się do podanych zasad.

Każdy uczeń jest dodatkowo zobowiązany do oddania klucza do szafki pani woźnej Marzenie Pipucie.

Klasowe konkursy matematyczne

W dniach 20-21 maja uczniowie naszej szkoły, mieli możliwość wzięcia w udziału w klasowych konkursach matematycznych. Ich coroczna organizacja ma na celu popularyzację tej  niezwykle ważnej dziedziny nauki. Tegoroczny konkurs był specyficzny, przeprowadzony w warunkach nauczania zdalnego. Wiem, że wzbudził zainteresowanie, także wśród rodziców, starszego i nawet młodszego rodzeństwa. Można powiedzieć: matematyka połączyła pokolenia. Do jego zorganizowania wykorzystano platformę edukacyjną Quizizz.

A oto wyniki tej wyjątkowej edycji konkursów matematycznych w roku szkolnym 2019/2020

klasa IV
I miejsce
Stanisław Pasich  
II miejsce
Kacper Gamrat  
III miejsce
Julia Bratek  
Szymon Straszak

klasa VI
I miejsce
Emilia Bryzik  
II miejsce
Kacper Marchajski  
III miejsce
Kamil Ptak

Czytaj więcej: Klasowe konkursy matematyczne

Informacja dla rodziców o godzinach pracy PP-P w Olkuszu filia w Wolbromiu

Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Olkuszu informuje, że wsparcie psychologiczne, pedagogiczne i logopedyczne dla dzieci i młodzieży oraz ich rodziców udzielane jest e-mailowo i telefonicznie od dnia 27.04.2020 r.(filia Wolbrom).

Dyrektor, Wicedyrektor i Kierownik Filii pełnią dyżur telefoniczny w godz.   9  –  13

Harmonogram dyżurów do pobrania -> Aktualny harmonogram pracy Filii Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Olkuszu z siedzibą w Wolbromiu

Informacja dla rodziców dzieci z oddziałów przedszkolnych 2

Zarządzenie Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Króla Jana III Sobieskiego w Dłużcu dotyczące zawieszenia zajęć w oddziałach przedszkolnych na okres od 11 do 15 maja 2020 i kontynuowania ich zdalnie.

Treść zarządzenia do pobrania -> Zarządzenie nr 2/05/2020 Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Króla Jana III Sobieskiego w Dłużcu

 

Życzenia z okazji Świąt Wielkiej Nocy

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy Dyrekcja i Grono Pedagogiczne pragną przekazać wszystkim szczególne życzenia w szczególnym czasie…

Niech czas wielkanocny utrzyma nasze marzenia w mocy.  Oby wszystkie życzenia okazały się do spełnienia i aby nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości, abyśmy przez życie kroczyli w ludzkiej godności i niech symbol Boskiego odrodzenia był i będzie dla nas celem do spełnienia.

Dziękując za dotychczasową współpracę i pracę życzymy również zdrowia i jak najszybszego spotkania w murach naszej szkoły.

Wesołych Świąt!

Informacja dla rodziców dzieci z oddziałów przedszkolnych

Zarządzenie Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Króla Jana III Sobieskiego w Dłużcu dotyczące zawieszenia zajęć w oddziałach przedszkolnych na okres od 6 do 8 maja 2020 i kontynuowania ich zdalnie.

Treść zarządzenia do pobrania -> Zarządzenie nr 1/05/2020 Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Króla Jana III Sobieskiego w Dłużcu