Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Organizacja nauki w szkołach i placówkach po feriach

Informuję, że zgodnie z decyzją Rządu RP, od 18 stycznia 2021 roku wznowione zostają zajęcia w formie stacjonarnej dla uczniów klas I-III.
1. Zajęcia w klasach I-III odbywać się będą zgodnie o obowiązującym planem lekcji dla danej klasy.
2. Zajęcia prowadzone będą zgodnie z obowiązującymi w Szkole Podstawowej w Dłużcu procedurami bezpieczeństwa w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID - 19.
3. Od 18-01-2021 r. realizowane będą dowozy i odwozy uczniów, zgodnie z harmonogramem z przed nauczania zdalnego.
5. W klasach 4, 5, 6, 7 i 8 szkoły podstawowej nauczanie nadal realizowane będzie przy pomocy metod i technik kształcenia na odległość - nauczanie zdalne.
6. Oddziały przedszkolne funkcjonują na dotychczasowych zasadach z zachowaniem wszelkich wymaganych procedur bezpieczeństwa.

Proszę na bieżąco monitorować dziennik elektroniczny oraz stronę internetową szkoły, gdzie będą Państwo informowani o wszelkich zmianach istotnych dla funkcjonowania szkoły.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Dłużcu
Krzysztof Szczepankiewicz

Godziny pracy bibioteki szkolnej

Drodzy Uczniowie

Od dnia 30 listopada 2020 roku biblioteka szkolna wznawia swoją działalność.

Godziny pracy biblioteki:

PONIEDZIAŁEK       od 8:30 do 12:30
ŚRODA                 od 11:30 do 13.00
PIĄTEK                od 11:30 do 13.00

 

Dzień Zaduszny dniem wolnym od zajęć dydaktycznych

Szanowni Rodzice i Opiekunowie
Zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2020/21 dzień 2 listopada 2020 roku jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. W tym dniu - jeśli będzie taka potrzeba - zapewniamy zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w godzinach od 8 do 13. Nie będzie realizowany dowóz i odwóz uczniów. Nie będzie też zdalnego nauczania.

Dyrektor szkoły:  Krzysztof Szczepankiewicz

Nietypowe, zdalne świętowanie

9 listopada podczas zdalnej lekcji wychowawczej uczniowie klasy IV rozmawiali z p. Urszulą o powodach świętowania 11 listopada. Wyrazili tęsknotę za akademiami i apelami w szkole. Niestety obecna sytuacja sprawiła, że uczniowie mogli świętować tylko przy komputerze oraz wykonując piękne kotyliony. Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami naszych czwartoklasistów, którzy w ten sposób okazali swoje przywiązanie do Ojczyzny.

Urszula Latacz

Czytaj więcej: Nietypowe, zdalne świętowanie

Uwaga rodzice! Bardzo ważny komunikat

Decyzją Powiatowego Inspektora Sanitarnego z dnia 28 października 2020 roku uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. Króla Jana III Sobieskiego w Dłużcu oraz dzieci z grup przedszkolnych 3/4/5-latków i 6-latków, którzy przebywali na świetlicy w poniedziałek 26.10.2020 po lekcjach zostają poddani kwarantannie w dniach od 28.10.2020 do 5.11.2020 roku. Kwarantanna nie dotyczy Rodziców uczniów i osób zamieszkujących wspólne gospodarstwo domowe.

Dyrektor szkoły: Krzysztof Szczepankiewicz

Szanowni Rodzice i Opiekunowie

W związku z wprowadzonym przez Premiera RP czasowym ograniczeniem funkcjonowania szkół w klasach I-III i IV-VIII Szkoły Podstawowej w Dłużcu kształcenie odbywać się będzie z zastosowaniem metod i technik kształcenia na odległość od dnia 9 listopada do 29 listopada 2020 roku. Oddziały przedszkolne odbywają zajęcia tak jak dotychczas w formie stacjonarnej w budynku szkoły z zachowaniem dotychczasowych procedur bezpieczeństwa.

Dzieci zapisane na świetlicę przedszkolną również mogą na nią uczęszczać. Natomiast w dniach 9-13 listopada nie będą wydawane posiłki. Dlatego należy dzieciom zapewnić wyżywienie we własnym zakresie.

Obowiązuje dotychczasowy harmonogram dowozów i odwozów.

Dyrektor szkoły:  Krzysztof Szczepankiewicz