Ułatwienia dostępu

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Z wizytą w OREW Wolbrom

13 grudnia przewodniczący Samorządu Uczniowskiego - Adam Pieklak oraz jego zastępca Nikola Wojtacha wspólnie z panią Urszulą Latacz odwiedzili Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Wolbromiu.

Podobnie jak w poprzednich latach przekazaliśmy własnoręcznie wykonane przez uczniów klasy VIII kartki świąteczne dla 148 podopiecznych ośrodka.

Przygotowania do wyjazdu trwały kilka dni, najpierw wykonaliśmy kartki, następnie zapakowaliśmy je ze słodkim upominkiem ufundowanym przez pana dyrektora Krzysztofa Szczepankiewicza.

Z powodu pandemii nie mogliśmy spotkać się z dziećmi i młodzieżą bezpośrednio. Prezenty zostały więc przekazane opiekunom.

Dyrekcja, pracownicy oraz podopieczni OREW nie pozostali dłużni i obdarowali naszych ósmoklasistów własnoręcznie wykonanymi pierniczkami.

Dziękujemy za miłe przyjęcie.

Po raz kolejny młodzi ludzie mogli się przekonać ile radości jest w dawaniu.

Urszula Latacz