Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mikołajki dla najmłodszych

Podobnie jak w latach poprzednich uczniowie najstarszej klasy przygotowali dla najmłodszych- przedszkolaków i uczniów klas I- III spotkanie z Mikołajem.

Każde spotkanie kolejnej grupy uświetnił występ wokalny Filipa Dachowskiego, który zaśpiewał kilka kolęd i wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój.

Następnie elfy - Dawid Dygas i Adam Pieklak skrupulatnie pomagały zmęczonemu Mikołajowi w rozdawaniu mnóstwa prezentów, w przygotowaniu których pomagali rodzice.

Bardzo dziękujemy: Norbertowi Przybylikowi, Dawidowi Dygasowi, Adamowi Pieklakowi oraz Filipowi Dachowskiemu za poświęcony czas, zaangażowanie i radość jaką sprawili najmłodszym uczniom naszej szkoły.

Urszula Latacz