Ułatwienia dostępu

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Więcej radości jest w dawaniu… pomagamy Igorowi Żezale

W dniach 9-10 listopada w naszej szkole Samorząd Uczniowski i Rada Rodziców przeprowadzili wspólnie niepubliczną zbiórkę na protezę nogi i dalsze leczenie naszego ucznia Igora Żezały.

Igor od 1 września jest uczniem klasy I b, niestety ze względu na chorobę nowotworową nie może w pełni uczestniczyć w zajęciach.

Zarówno chłopiec, jak i jego rodzice mają nadzieję, że leczenie się powiedzie i Igor rozpocznie normalną naukę.

Pomoc zarówno ze strony rodziców jaki i uczniów okazała się ogromna. W odpowiedzi na apel opiekuna SU  cudowne mamy upiekły ciasta, ciasteczka, babeczki, rureczki i inne słodkości, którymi mogli poczęstować się nasi uczniowie.

W ciągu dwóch dni  udało nam się zebrać kwotę 12 680,21 zł.

Po sporządzeniu dokumentacji i komisyjnym przeliczeniu, pieniądze zostały przekazane przez przewodniczącego SU - Adama Pieklaka i jego zastępcę - Nikolę Wojtachę bezpośrednio Igorowi i jego rodzicom.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczniom i rodzicom, a w szczególności paniom:

Katarzynie Roch, Małgorzacie Gbyl, Katarzynie Pieklak, Wiolecie Ogonek, Agacie Curyło, Ewelinie Dygas, Katarzynie Pałce, Monice Borowiec, Sylwii Wiktor, Katarzynie Sojce, Edycie Żuchowicz-Reszce, Monice Krukowieckiej, Paulinie Biały, Katarzynie Kantak, Monice Bratek, Annie Palacz, Monice Straszak, Małgorzacie Janik, Marzenie Krężel, Angelice Mędrek, Żanecie Zielnik-Kyć oraz Małgorzacie Przybylik.

Szczególne podziękowania kierujemy do pani Marzeny Piputy i pani Wiolety Ogonek, które dodatkowo pomagały Samorządowi Uczniowskiemu w krojeniu ciasta i zbiórce.

Nie możemy również zapomnieć o paniach: Annie Osmędzie i Agacie Piwowarczyk, które poświęciły swój wolny czas na przerwach, aby wspomóc uczniów klasy VIII zaangażowanych w zbiórkę.

Te dwa dni to nie koniec niespodzianek, ponieważ Igor wraz z rodzicami na spotkanie w szkole przybył ze specjalnymi prezentami dla swoich koleżanek i kolegów z klasy. Owoce i zabawki odebrała i przekazała klasie wychowawczyni pani Karolina Słaboń, z którą Igor świetnie się czuje i bardzo lubi rozmawiać.

Trudno jest słowami określić to co stało się w naszej szkole przez te kilka dni, wszyscy jesteśmy ogromnie poruszeni i szczęśliwi, że wspólne działanie przyczyni się do czegoś dobrego.

Dziękujemy jeszcze raz!!!

Opiekun SU
Urszula Latacz