Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

"Mały Mistrz Ortografii - XV edycja"

Dnia 15.01.2015 r. w Zespole Szkół w Dłużcu odbyła się XV edycja eliminacji szkolnych Powiatowego Konkursu Ortograficznego, w której uczestniczyło 8 uczniów:
z klasy III: Emilia Witek, Kamila Pietrzak, Michał Pasich, Aleksandra Bąchor, Krystian Latacz,
z klasy II: Magdalena Szczęśniak, Karolina Żurek, Joanna Pasich.
Podobnie jak w latach ubiegłych ten etap konkursu składał się z dwóch części tj. części głównej (pisanie ze słuchu i test) oraz zadania dodatkowego. Uczniowie musieli wykazać się znajomością reguł ortograficznych i gramatycznych, umiejętnością rozwiązywania zagadek, krzyżówek, uzupełniania wyrazów o różnym stopniu trudności. Zadania konkursowe nie były łatwe, mimo tego uczniowie poradzili sobie doskonale.
Gminna komisja konkursowa dokonała weryfikacji prac i zakwalifikowała następujących uczniów do etapu gminnego: Emilię Witek, Magdalenę Szczęśniak, Kamilę Pietrzak.  
Etap gminny odbędzie się 12.03.2015 r. w naszej szkole.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

Zapraszamy do Galerii zdjęć -> "Mały Mistrz Ortografii - XV edycja"

Przewodnicząca Anna Nawrot