Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 - pożegnanie absolwentów

25 czerwca o godzinie 8.00 uczniowie klasy VIII powrócili do pięknej tradycji kultywowanej w naszej szkole przed pandemią- mianowicie do zatańczenia poloneza.

Po wykonaniu pięknego układu przygotowanego przez panią Marzenę Krężel nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru szkoły. Nowy skład pocztu sztandarowego stanowią: Kamil Ptak, Martyna Pawłowska i Emilia Bryzik.

Następnie pan dyrektor Krzysztof Szczepankiewicz powitał zebranych i złożył wszystkim życzenia wakacyjne przypominając o zachowaniu zasad bezpieczeństwa.

Polonez klasy VIII na zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Kolejnym punktem było wręczenie nagród i świadectw z biało-czerwonym paskiem tym uczniom, którzy w mijającym roku szkolnym wyróżniali się zarówno wzorowym zachowaniem jak i bardzo dobrymi wynikami w nauce. Byli to:

Klasa IV
Jakub Biały
Maksymlian Borowiec
Jakub Komperda
Jakub Pałka
Laura Lis
Milena Ogonek
Amelia Piputa
Jakub Rolka
Piotr Rus
Oliwier Ziółkowski

Klasa V
Amelia Madej  
Kacper Gamrat   
Maja Nowak    
Julia Bratek    
Szymon Straszak
Bartłomiej Sajdak
Ariadna Kyć
Aleksandra Gamrat

Klasa VI
Gabriela Kuźniak
Maciej Inglot
Dawid Trawiński
Maja Grabowska
Magdalena Krzysztoforska
Zofia Trepka
Emilia Szota

Klasa VII
Emilia Bryzik
Martyna Pawłowska
Jakub Haberka
Dawid Dygas
Kamil Ptak
Kacper Marchajski
Paweł Wójcik

Klasa VIII
Joanna Pasich
Magdalena Szczęśniak
Wiktoria Latacz
Karolina Żurek
Jan Żaczkowski
Wiktoria Barczyk

Uczniowie klasy VIII otrzymali również pamiątkowe dyplomy absolwentów a rodzice wyróżniających się w nauce listy gratulacyjne.

Szczególne podziękowania otrzymali również rodzice ściśle współpracujący ze szkołą nie tylko w Radzie Rodziców, a byli to: pani Magdalena Pasich, pani Marzena Krężel, pani Barbara Michnikowska, pani Barbara Marchajska i pani Barbara Michnikowska.

Miłym akcentem przypominającym powrót do normalności było wręczenie statuetki „Absolwenta roku 2020/2021” oraz banknotu z naszym patronem Joannie Pasich uczennicy klasy VIII wyróżniającej się nie tylko najwyższą średnią, ale i sukcesami w konkursach.

W tym miejscu pragniemy podziękować panu dyrektorowi Krzysztofowi Szczepankiewiczowi za pozyskanie sponsora, dzięki któremu mogliśmy nagrodzić „Absolwentkę roku”.

Na zakończenie nasi absolwenci podziękowali wszystkim, z którymi przyszło im żyć i pracować przez 9 lat pobytu w Szkole Podstawowej w Dłużcu. Szczególne podziękowania skierowali oczywiście do wychowawcy pani Renaty Opiłki.

Miłym akcentem i niespodzianką przygotowaną przez uczniów i rodziców klasy VII były upominki dla naszych absolwentów.

Wszyscy możemy stwierdzić, że był to trudny i wyjątkowy rok szkolny, ale odchodząc na wakacje mamy nadzieję, że we wrześniu już będzie normalnie. Czego i sobie, i wszystkim życzymy.

Urszula Latacz