Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Harmonogram powrotu do nauczania stacjonarnego

Decyzją rządu stopniowo, od 17 maja 2021 roku do stacjonarnej nauki będą wracały poszczególne szkoły i placówki.
•    Od 17 maja br. uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych, placówek kształcenia ustawicznego i centrów kształcenia zawodowego przechodzą na naukę w tzw. systemie hybrydowym (50 proc./50 proc.).
•    Od 31 maja br. wszyscy uczniowie i słuchacze uczą się już stacjonarnie w szkołach i placówkach.

Harmonogram nauczania w systemie hybrydowym w Szkole Podstawowej w Dłużcu:

Przez pierwsze dwa tygodnie z wyłączeniem dni, w których odbywać się będzie Egzamin Ósmoklasisty (25-27 maja) uczniowie klas VII i VIII będą uczyć się na terenie szkoły w poniedziałek, wtorek i czwartek (dni: 17, 18, 20 i 24 maja). W pozostałe dni nauka odbywać się będzie w systemie zdalnym.

Uczniowie klas IV, V i VI uczyć się będą w szkole w środę i piątek (dni: 19, 21 i 28 maja). W pozostałe dni nauka odbywać się będzie w systemie zdalnym.

W dniach: 25, 26 i 27 maja odbędzie się Egzamin Ósmoklasisty i w tych dniach uczniowie klas I-VII nie mają zajęć edukacyjnych.

Od 31 maja uczniowie wszystkich klas wracają do nauki w systemie stacjonarnym.