Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kolejny sukces Kacpra Marchajskiego

Uczniowie klasy VII Kacper Marchajski i Norbert Przybylik wzięli udział  w Konkursie „Król Kazimierz Wielki i jego czasy”.

Organizatorem konkursu było I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu oraz Starosta Olkuski Bogumił Sobczyk.

Kacper Marchajski został wyróżniony w  kategorii  – plakat z przesłaniem. Jego praca budzi zachwyt oraz skłania do refleksji. Jesteśmy dumny, że po raz kolejny odniósł sukces i godnie reprezentował imię naszej szkoły.

Zarówno Kacprowi, jak i Norbertowi gratulujemy udziału w konkursie oraz dziękujemy za zaangażowanie i czas poświęcony na wykonanie prac. Pomimo trudnej sytuacji, w jakiej znajduje się młodzież, udowodnili, że można twórczo spędzać czas wolny i rozwijać swoje pasje.

Renata Opiłka