Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szanowni Rodzice i Opiekunowie

W związku z wprowadzonym przez Premiera RP czasowym ograniczeniem funkcjonowania szkół w klasach I-III i IV-VIII Szkoły Podstawowej w Dłużcu kształcenie odbywać się będzie z zastosowaniem metod i technik kształcenia na odległość od dnia 9 listopada do 29 listopada 2020 roku. Oddziały przedszkolne odbywają zajęcia tak jak dotychczas w formie stacjonarnej w budynku szkoły z zachowaniem dotychczasowych procedur bezpieczeństwa.

Dzieci zapisane na świetlicę przedszkolną również mogą na nią uczęszczać. Natomiast w dniach 9-13 listopada nie będą wydawane posiłki. Dlatego należy dzieciom zapewnić wyżywienie we własnym zakresie.

Obowiązuje dotychczasowy harmonogram dowozów i odwozów.

Dyrektor szkoły:  Krzysztof Szczepankiewicz