Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Informacja o działalności szkoły w czasie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół

Szanowni Rodzice i Opiekunowie

W związku z wprowadzonym przez Premiera RP czasowym ograniczeniem funkcjonowania szkół  w klasach 4, 5, 6, 7 i 8 Szkoły Podstawowej w Dłużcu kształcenie odbywać się będzie z zastosowaniem metod i technik kształcenia na odległość od dnia 26 października do dnia 8 listopada 2020 roku. Zajęcia zdalne dla klas 4-8 odbywać się będą według dotychczasowego planu lekcji a formy realizacji będą określone przez poszczególnych nauczycieli. Informacja ta została przekazana w dniu dzisiejszym lub zostanie przekazana drogą elektroniczną.

Oddziały przedszkolne i klasy I-III odbywają zajęcia tak jak dotychczas w formie stacjonarnej w budynku szkoły z zachowaniem dotychczasowych procedur bezpieczeństwa.

W związku ze zdalnym nauczaniem klas 4-8 zmieni się harmonogram odwozu uczniów.

Harmonogram dowozów:
Kursy poranne bez zmian.
Kurs 1 Dłużec – Domaniewice – Załęże – Dłużec Rędziny – Dłużec
Kurs 2 Dłużec – Kąpiele Wielkie – Strzegowa – Dłużec

Harmonogram odwozów:
Kursy popołudniowe – wydłużenie trasy o Kąpiele Wielkie i Kąpiołki.
Kurs 1 12:40
Dłużec – Domaniewice – Załęże – Dłużec Rędziny – Dłużec
Kurs 2 13:10
Dłużec – Kąpiele Wielkie – Kąpiołki – Strzegowa –– Dłużec

Informacje będą na bieżąco przekazywane poprzez dziennik elektroniczny i stronę internetową szkoły.

Dyrektor szkoły: Krzysztof Szczepankiewicz