Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szanowni Państwo

Dzień 14.10.2020 r. (środa) – Święto Edukacji Narodowej jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. W tym dniu uczniowie nie mają zajęć lekcyjnych, nie realizowane są również dowozy. W szkole w godz. 8.00 – 13.00 odbywać się będą zajęcia opiekuńcze dla dzieci, których Rodzice nie mają możliwości zapewnienia im opieki w domu. W tym dniu na zajęcia opiekuńcze Rodzice przywożą i odbierają dzieci we własnym zakresie.

Jeżeli ktoś z Państwa chciałby, aby jego dziecko wzięło udział w zajęciach opiekuńczych w dniu 14.10.2020 r. proszę poinformować wychowawców o tym fakcie do dnia 13,10.2020 (wtorek) kontaktując się przez dziennik elektroniczny. Zebrane od Państwa dane będą pomocne w ewentualnym ustaleniu ilości grup i odpowiedniej liczby nauczycieli sprawujących nad dziećmi opiekę.