Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkolny zestaw podręczników 2020/2021

Podręczniki do klasy I, II, III, IV, V, VI, VII i VIII szkoły podstawowej w roku szkolnym 2020/2021 uczniowie otrzymają w ramach rządowego programu zapewnienia bezpłatnego dostępu do materiałów edukacyjnych oraz materiałów ćwiczeniowych. Jedynie podręczniki do oddziałów przedszkolnych, religii i wychowania do życia w rodzinie nie zapewnia program ministerialny. Rodzice nabywają je we własnym zakresie. W klasach V-VI szkoły podstawowej lekcje języka niemieckiego są lekcjami dodatkowymi i również do tego przedmiotu podręczniki muszą być zakupione przez rodziców.

Podręczniki do wychowania do życia w rodzinie nie będą wymagane w roku szkolnym 2020/2021.

Szkolny zestaw podręczników 2020/2021 do zakupu przez rodziców wersja docx

Szkolny zestaw podręczników 2020/2021 wersja pdf