Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej im. Króla Jana III Sobieskiego w Dłużcu zapraszają uczniów po odbiór świadectw w dniu 26.06.2020 (piątek).

Oddziały Przedszkolne i klasa I o godzinie 9.00;
Klasy II, III i IV o godzinie 10.00;
Klasy V, VI, VII i VIII o godzinie 11.00.

Ze względu na wytyczne GIS uczniowie przychodzą w maseczkach i przynoszą wypełnione przez rodziców oświadczenie (w załączniku). Szkoła nie zapewnia dowozu.

Na teren szkoły wchodzą tylko uczniowie, rodzice pozostają przed budynkiem.

Odbiór świadectw możliwy jest również w indywidualnie wyznaczonym terminie (ustalonym telefonicznie), w sekretariacie szkoły (oprócz klasy III i VIII, czyli uczniów kończących etap edukacyjny i szkołę).

Do pobrania Oświadczenie