Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Klasowe konkursy matematyczne

W dniach 20-21 maja uczniowie naszej szkoły, mieli możliwość wzięcia w udziału w klasowych konkursach matematycznych. Ich coroczna organizacja ma na celu popularyzację tej  niezwykle ważnej dziedziny nauki. Tegoroczny konkurs był specyficzny, przeprowadzony w warunkach nauczania zdalnego. Wiem, że wzbudził zainteresowanie, także wśród rodziców, starszego i nawet młodszego rodzeństwa. Można powiedzieć: matematyka połączyła pokolenia. Do jego zorganizowania wykorzystano platformę edukacyjną Quizizz.

A oto wyniki tej wyjątkowej edycji konkursów matematycznych w roku szkolnym 2019/2020

klasa IV
I miejsce
Stanisław Pasich  
II miejsce
Kacper Gamrat  
III miejsce
Julia Bratek  
Szymon Straszak

klasa VI
I miejsce
Emilia Bryzik  
II miejsce
Kacper Marchajski  
III miejsce
Kamil Ptak

klasa VII
I miejsce
Magdalena Szczęśniak
II miejsce
Karolina Żurek
III miejsce
Jan Żaczkowski

klasa VIII
I miejsce
Kamila Pietrzak
II miejsce
Jakub Banasiewicz
III miejsce
Aleksandra Bąchor

Dziękujemy wszystkim za udział. Mam nadzieję, że potraktowaliście, to jako dobrą zabawę i „siłownię dla mózgu”, wszak nie od dziś wiadomo, że rozpędzone impulsy naszych myśli kreują otaczający nas świat.

Anna Świerczek-Mól