Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ostatnio dodane artykuły na naszej stronie

  • 1
  • 2
  • 3

Mistrzostwa Szkoły w Sportach Umysłowych

W drugi dzień ferii odbyła się w naszej szkole kolejna edycja Mistrzostw Szkoły w Sportach Umysłowych. Tym razem uczniowie rywalizowali na planszach szachownicy grając w warcaby w tzw. wersji brazylijskiej. Wyrównany poziom rozgrywek sprawił, że o zdobyciu złotego medalu zadecydowała dopiero ostatnia runda, a w walce o srebrny krążek zawodnicy musieli rozegrać dodatkowy mecz.

Ostatecznie końcowa klasyfikacja przedstawiła się nst.:
I miejsce – Aleksandra Bąchor kl. VIII
II miejsce – Michał Haberka kl. VII
III miejsce - Dawid Wolski kl. VIII

Zwycięzcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami, dyplomami oraz atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali upominki.

Stanisław Osmenda

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Nasze projekty

Realizowane projekty

Ważne strony

Gościmy

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie