Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„…Światła błyszczą tuż przed szkołą, w sali gwarno i wesoło…”

SZKOLNA ZABAWA CHOINKOWO – KARNAWAŁOWA DLA DZIECI Z ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO I KLAS I-III SZKOŁY PODSTAWOWEJ.
Tradycyjnie początek nowego roku to czas na WIELKI SZKOLNY BAL. Zabawa choinkowa jest okazją do wyśmienitej zabawy oraz spotkania się społeczności szkolnej. Pięknie udekorowana sala wypełniła się 24 stycznia 2015 r. radością, śmiechem, tańcem i muzyką. Dzieci przebrane w piękne kostiumy wyruszyły podczas zabawy w „muzyczno-taneczną podróż”, poprowadzoną przez wodzireja.  Oprócz wspólnych tańców były liczne konkursy i zabawy przy muzyce. Podczas balu nie zabrakło również słodkiego poczęstunku przygotowanego przez Radę Rodziców działającą przy Zespole Szkól w Dłużcu. O dobry nastrój na sali zadbali wychowawcy, nauczyciele oraz licznie przybyli na bal rodzice. Wszystkim przybyłym na bal serdecznie dziękujemy za wspólna, wspaniałą zabawę i zapraszamy na kolejny bal już za rok.
Agata Piwowarczyk