Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mikołajki dla przedszkolaków

6 grudnia 2019 Samorząd Uczniowski i cała klasa VIII przygotowała dla naszych przedszkolaków występ mikołajkowy. Były świąteczne wierszyki, kolędy i pastorałki, a na końcu pojawił się bardzo wyczekiwany Mikołaj, który wręczył wszystkim dzieciom piękne prezenty.

Prowadząca spotkanie z Mikołajem zapytała zebrane dzieci czy ich panie były grzeczne… a gdy Mikołaj usłyszał chóralne TAK!.. wręczył słodkości również paniom.

Bardzo dziękujemy za wspólne kolędowanie, uśmiechy i piękne zachowanie naszych przedszkolaków. Na pewno zasłużyłyście na niejeden prezent.

Dziękujemy również wszystkim uczniom zaangażowanym w spotkanie mikołajkowe.

Dziękujemy rodzicom za przygotowanie prezentów, dzięki którym na twarzach ich dzieci pojawiło się mnóstwo uśmiechów :)

Urszula Latacz