Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkolny zestaw podręczników 2019/2020

Podręczniki do klasy I, II, III, IV, V, VI, VII i VIII szkoły podstawowej w roku szkolnym 2019/2020 uczniowie otrzymają w ramach rządowego programu zapewnienia bezpłatnego dostępu do materiałów edukacyjnych oraz materiałów ćwiczeniowych. Jedynie podręczniki do oddziałów przedszkolnych, religii i wychowania do życia w rodzinie nie zapewnia program ministerialny. Rodzice nabywają je we własnym zakresie. W klasach IV-VI szkoły podstawowej lekcje języka niemieckiego są lekcjami dodatkowymi i również do tego przedmiotu podręczniki muszą być zakupione przez rodziców.

Podręczniki do wychowania do życia w rodzinie nie będą wymagane w roku szkolnym 2019/2020.

Szkolny zestaw podręczników 2019/2020 do zakupu przez rodziców wersja docx

Do oddziału przedszkolnego 5/6-latków prosimy rodziców o zakup jeszcze książki do języka angielskiego. Aktualna wersja książek do zakupu przez rodziców poniżej.

Szkolny zestaw podręczników 2019/2020 do zakupu przez rodziców wersja 2 docx

Szkolny zestaw podręczników 2019/2020 wersja pdf