Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dawid Dygas wśród laureatów konkursu Młodzi #SuperKoderzy w akcji

W ramach projektu #SuperKoderzy odbył się konkurs dla nauczycieli i uczniów biorących udział w projekcie. Celem konkursu było przedstawienie uczniów wyróżniających się zdolnościami programistycznymi będącymi jednocześnie entuzjastami nowych technologii. Zadanie konkursowe polegało na nakręceniu 120-sekundowego filmu prezentującego umiejętności wykorzystywania nowych technologii i programowania.

Swoimi zainteresowaniami i wiedzą podzielił się Dawid Dygas z klasy V, który pokazał niektóre z możliwości robota LEGO MINDSTORMS EV3.

Konkurs rozstrzygnięto początkiem lipca, za zwycięstwo Dawid otrzymał bon zakupowy do sklepu empik.com o wartości 250 zł.

Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszego rozwijania pasji programistycznych.

Jerzy Zyguła