Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Wszystkie kwiaty dla mamy i taty”

„Wszystkie kwiaty dla mamy i taty” - pod takim tytułem 6 czerwca 2019 roku odbyło się radosne spotkanie Rodziców i Dzieci z grupy Motylki. Wszystkie dzieci z bijącym sercem i wypiekami na twarzy recytowały wiersze i śpiewały piosenki.

Po występie były życzenia, całusy, prezenty oraz wiele uśmiechów i radości. Rodzice z podziwem i wzruszeniem oklaskiwali swe pociechy. Następnie wszyscy udali się na słodki poczęstunek.

Takie uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają umacniać rodzinne więzi, uczą miłości, szacunku, a dzieciom pozwalają zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności.

Aleksandra Gromadowska