Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień Dziecka

Jak co roku 1 czerwca obchodzony jest Dzień Dziecka. W naszych oddziałach przedszkolnych świętowaliśmy ten dzień w poniedziałek 3 czerwca 2019 roku. Piękna pogoda pozwoliła, aby nasze obchody odbyły się na szkolnym placu zabaw. Dzieci z grupy „Motylki” oraz „Misie” przeniosły się do Zaczarowanej Krainy, gdzie królowały bańki mydlane, uśmiech i dobra zabawa.

Atrakcje oraz program artystyczny zagwarantowała grupa artystyczna „Ochy i achy” z Olkusza. Dzieci uczestniczyły w zabawach z chustą Klanzy, tunelem, bańkami mydlanymi. Brały udział w następujących konkursach: wyścigi samochodzików, łowienie rybek, chodzenie na szczudłach. Artyści przedstawili również pokaz baniek mydlanych różnych wielkości. Główną atrakcją dla najmłodszych był zamek dmuchany.

Dla każdego uczestnika przygotowany został słodki poczęstunek. Mimo, że ten dzień szybko się skończył, mamy nadzieję, że wspomnienia na długo pozostaną w pamięci dzieci.

Aleksandra Gromadowska
Agnieszka Sobota