Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mistrzowie Matematyki

W maju w Szkole Podstawowej w Dłużcu przeprowadzono klasowe konkursy matematyczne dla klas IV – VIII. Głównym celem konkursów było zaangażowanie jak największej liczby uczniów by poprzez zabawę i rywalizację zachęcić ich do nauki matematyki. W tym celu wykorzystano platformę Kahoot! oraz program Smart Notebook dzięki którym konkursy okazały się emocjonującą potyczką dla wszystkich uczestników.

A oto lista zwycięzców:
Klasa IV
Mistrz tabliczki mnożenia i dzielenia: Dawid Trawiński
Wicemistrz tabliczki mnożenia i dzielenia: Gabriela Kuźniak, Bartosz Janosik

Klasa V
Mistrz ułamków: Kamil Ptak
Wicemistrz ułamków : Kacper Guz, Norbert Przybylik

Klasa VI
Mistrz działań na liczbach dwucyfrowych: Jan Żaczkowski
Wicemistrz działań na liczbach dwucyfrowych: Magdalena Szczęśniak, Joanna Pasich

Klasa VII
Mistrz działań na liczbach dwucyfrowych: Maciej Bomba
Wicemistrz działań na liczbach dwucyfrowych: Michał Pasich, Aleksandra Bąchor

Klasa VIII
Mistrz matematyki szkoły podstawowej: Jakub Banaś
Wicemistrz matematyki szkoły podstawowej: Gabriela Gamrat, Natalia Makowska

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim pozostałym dziękujemy za udział.

Organizatorzy konkursów:
Anna Świerczek-Mól, Stanisław Osmenda