Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

XX edycja Diecezjalnego Konkursu Plastycznego na Tryptyk Wielkanocny rozstrzygnięta!

Dnia 28 maja 2018 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bydlinie odbył się uroczysty finał Diecezjalnego Konkursu Plastycznego na Tryptyk Wielkanocny, przeprowadzonego pod honorowym patronatem ks. Biskupa dra Piotra Skuchy. Wśród laureatów i wyróżnionych po raz kolejny znaleźli się uczniowie naszej szkoły. Na konkurs wpłynęło 45 prac wykonanych różnymi technikami plastycznymi. Konkurs rozstrzygnięty został w trzech kategoriach wiekowych:
klasy I-III SP
klasy IV-VI SP
klasy VII –VIII i III Gimnazjum

Wśród laureatów i wyróżnionych znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

Kategoria klasy I – III SP
Julia Grojecklasa I I miejsce (opiekun Justyna Żelazna)
Amelia Piputa - klasa IIII miejsce (opiekun Agata Piwowarczyk)
Laura Lisklasa IIIII miejsce (opiekun Agata Piwowarczyk)

Kategoria klasy IV – VI SP
Zofia Trepka - klasa IV - II miejsce (opiekun Agata Piwowarczyk)
Grzegorz Siejka – klasa Vwyróżnienie (opiekun Agata Piwowarczyk)
Nikola Wojtacha – klasa Vwyróżnienie (opiekun Agata Piwowarczyk)

Kategoria klasy VII - VIII SP i III gimnazjum
Krystian Latacz - klasa VII - I miejsce (opiekun Agata Piwowarczyk)

Laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych edycjach konkursu!

Agata Piwowarczyk