Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ostatnio dodane artykuły na naszej stronie

  • 1
  • 2
  • 3

Wycieczka do Przybynowa

22 maja 2019 r. uczniowie klasy I i II wraz z wychowawcami wzięli udział w wycieczce do gospodarstwa agroturystycznego „Pod Skałką” w Przybynowie, będącego jedną z największych zagród edukacyjnych w Polsce.

Podczas wycieczki uczniowie mieli okazję:
• wziąć udział w warsztatach edukacyjnych pt. „Skąd się bierze mleko?” i „Co z tego będzie gdy kura na grzędzie?”,
• obejrzeć Skansen Wsi Jurajskiej,
• zwiedzić „Zwierzyniec”, będący imponującym małym prywatnym ZOO,
• odbyć przejażdżkę kolejką „Jurajski Express”.

Podczas wycieczki nie zabrakło również słodkiego poczęstunku, i smacznych, grillowanych kiełbasek. Mimo deszczowej pogody uczniowie w radosnych nastrojach wrócili do domu pełni wrażeń i ciekawych wspomnień.

Zapraszamy do Galerii zdjęć -> Wycieczka do Przybynowa

Agata Piwowarczyk
Justyna Żelazna

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Nasze projekty

Realizowane projekty

Ostatnie galerie

Ważne strony

Gościmy

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie