Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

KONKURS pt. „NAJPIĘKNIEJSZY STROIK WIELKANOCNY” ZORGANIZOWANY PRZEZ STOWARZYSZENIE EDUKACYJNE SOWA - ROZSTRZYGNIĘTY!

4 kwietnia 2019 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łobzowie odbył się uroczysty finał Konkursu Plastycznego pt. „Najpiękniejszy stroik wielkanocny”. Inicjatorem konkursu było Stowarzyszenie Edukacyjne Sowa, które  zrealizowało go w ramach zadania publicznego pt. „Święta wielkanocne w tradycjach ludowych”. Honorowy patronat nad konkursem objął Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Łukasz Smółka i Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnik. Na konkurs wpłynęło 215 prac. Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

Paweł Wójcik kl. V (opiekun Agata Piwowarczyk)
Martyna Pawłowska kl. V (opiekun Agata Piwowarczyk)
Norbert Przybylik kl. V (opiekun Agata Piwowarczyk)
Kamil Ptak kl. V (opiekun Agata Piwowarczyk)

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom Pan Adam Zielnik postanowił nagrodzić 3 najpiękniejsze prace przyznając specjalną NAGRODĘ BURMISTRZA.

Jednym z trzech laureatów tej nagrody jest Paweł Wójcik - uczeń klasy V.

Naszym plastykom serdecznie gratulujemy kolejnych sukcesów i życzymy dalszych wspaniałych osiągnięć.

Agata Piwowarczyk