Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miłość, nadzieja, druga szansa… czyli o III miejscu naszych uczniów w Miejsko-Gminnym Przeglądzie Grup Jasełkowych

9 stycznia po raz kolejny uczniowie naszej szkoły mogli zaprezentować szerszej publiczności przedstawienie jasełkowe pt. „Miłość, nadzieja, druga szansa”. Scenariusz i pomysł realizacyjny autorstwa pani Urszuli Latacz, wsparły swoją nieocenioną pomocą panie Renata Opiłka i Anna Osmęda.

Zebrani na sali Domu Kultury w Wolbromiu mogli obejrzeć część pierwszą prezentującą tradycyjne jasełka oraz część drugą… uwspółcześnioną wersję tego, że miłość zwycięża wszystko, matka jest w stanie poświęcić się bezgranicznie dla dziecka oraz, że każdy zasługuje na drugą szansę.

Swoje role wspaniale odegrali wszyscy uczniowie, którym gratulujemy zajęcia III miejsca w Miejsko-Gminnym Przeglądzie Grup Jasełkowych.

Nasi cudowni aktorzy i realizatorzy przedsięwzięcia teatralnego to:Anioł- Emilia Witek
Maryja - Sandra Palacz
Józef - Karol Graca
Aniołowie: Wiktoria Latacz, Aleksandra Bąchor, Karolina Żurek
Pasterze: Michał Pasich, Szymon Bomba, Maciej Bomba, Filip Gorgoń, Michał Haberka
Królowie: Piotr Kieca, Jan Żaczkowski, Karol Krężel
Diabeł: Krystian Latacz
Jagna: Magdalena Szczęśniak
Herod: Jakub Banasiewicz
Żołnierze: Eryk Banyś i Sebastian Wydymus
Matka: Zuzanna Rams
Ojciec: Daniel Knap
Dzieci: Julita Gawron, Amelia Latacz, Wiktoria Ziółkowska, Justyna Szota, Ewa Konieczna, Dominika Janosik
Lekarz: Katarzyna Janus
Diabeł: Artur Kołodziej
Gra na gitarze: Szymon Mędrek i Katarzyna Janus
Gran na skrzypcach i śpiew: Zofia Trepka
Śpiew: Nikola Tabor, Wiktoria Ziółkowska, Kamila Pietrzak, Natalia Kuś, Joanna Pasich, Wiktoria Barczyk, Emilia Szota, Magdalena Krzysztoforska, Maja Pacia, Maja Grabowska, Gabriela Kuźniak

Ekipa techniczna: Filip Kiwior, Kacper Gorgoń, Grzegorz Płowiec, Piotr Michnikowski, Kamil Imiołek, Kacper Latacz, Radosław Dybkowski, Mariusz Kowalczyk, Mateusz Kowal

Aż 51 uczniów naszej szkoły wzięło udział w przedstawieniu jako nauczyciel i reżyser jestem z Was dumna, że każdego dnia odkrywam na nowo z jakimi wspaniałymi ludźmi przyszło mi pracować. Dziękuję i gratuluję!!!

Urszula Latacz, Renata Opiłka, Anna Osmęda