Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie naszej szkoły laureatami Gminnego Konkursu Plastycznego pt.: „Betlejem jest w nas”

18.12.2018 r. w Szkole Podstawowej w Chełmie odbył się finał Gminnego Konkursu Plastycznego pt.: „Betlejem jest w nas”. Honorowy patronat nad konkursem objęła Posłanka na Sejm RP pani Lidia Gądek i Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom pan Adam Zielnik. Jego celem było kształcenie świadomości plastycznej w zakresie symboliki chrześcijańskiej, rozwijanie kreatywności uczniów, jak również posługiwanie się w tworzeniu prac plastycznych środkami komunikacji niewerbalnej. Na konkurs wpłynęły prace przygotowane przez uczniów szkół należących do gminy Wolbrom. Jury konkursowe wyłoniło zwycięzców wśród których, znaleźli się już po raz kolejny uczniowie naszej szkoły.

W kategorii klasy I-III
I miejsce zajęła uczennica klasy I Julia Grojec (opiekun pani Justyna Żelazna)

W kategorii klasy IV-VIII  
I miejsce zajął – Kacper Marchajski klasa V (opiekun pani Agata Piwowarczyk)
II miejsce zajęła – Magdalena Kiwior klasa VIII (opiekun pani Agata Piwowarczyk)
III miejsce zajęła – Martyna Pawłowska klasa V (opiekun pani Agata Piwowarczyk)

Obecny na finale konkursu Pan Dyrektor Krzysztof Szczepankiewicz i nauczyciel plastyki pani Agata Piwowarczyk, pogratulowali naszym laureatom sukcesów i godnego reprezentowania szkoły.

Agata Piwowarczyk