Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Milutka w malachitowym borze”

Dnia 26.11. 2018 r. gościliśmy w naszej szkole aktorów z Teatru „TAK”. Artyści przedstawili interaktywny spektakl z elementami języka angielskiego pt.: „Milutka w malachitowym borze”. Uczestniczyły w nim przedszkolaki oraz uczniowie z klasy I-III.

Spektakl opowiadał o przygodach Milutki, która nie posłuchała mamy i wpuściła do domu Liska Sadełko. W trakcie wizyty sprytny złodziejaszek ukradł jej korale i uciekł. Pragnąc je odzyskać dziewczynka wyruszyła w podróż. Po drodze spotkała: Babę Jagę, Dziadka Borowego, gąski Sierotki Marysi oraz Krasnala Hałabałę. Przeżyła z nimi wiele wesołych i niezapomnianych przygód. Na szczęście cała historia dobrze się skończyła. A dzieci nauczyły się, że zawsze należy słuchać swoich rodziców.

Było to bardzo zabawne a jednocześnie pouczające przedstawienie, które zapewniło dzieciom dużo wesołej oraz aktywnej zabawy.

Aleksandra Gromadowska