Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Samorząd Uczniowski już pracuje…

We wrześniu uczniowie Szkoły Podstawowej im. Króla Jana III Sobieskiego w Dłużcu wybrali swoich przedstawicieli w Samorządzie Uczniowskim.

Przewodniczącą szkoły została Zuzanna Rams uczennica klasy III a gimnazjum, jej zastępcą wybrano Jakuba Banasia z klasy 8.

Pozostali członkowie SU to:

Natalia Makowska, Oliwia Palacz, Magdalena Kiwior, Gabriela Gamrat z klasy 8 oraz Angelika Nowak, Katarzyna Janus, Daniel Knap, Sandra Palacz z klasy III a.

Członkowie SU brali czynny udział w ślubowaniu klasy I, przygotowali kartę pamiątkową w Kronice Szkolnej. Pracują również nad uroczystą akademią z okazji 100. Rocznicy odzyskania niepodległości, a to dopiero początek…

Opiekun SU Urszula Latacz