Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkolny Konkurs plastyczno-językowy „Kraje Unii Europejskiej”

Tegoroczny Dzień Promocji Szkoły Podstawowej w Dłużcu odbył się pod hasłem „Języki otwierają drzwi do Europy.” Konkurs plastyczno-językowy „Kraje Unii Europejskiej” wspaniale wkomponował się w tematykę tej uroczystości, stąd rozstrzygnięcie odbyło się w tym dniu, a najlepsze prace konkursowe zdobiły miejsce imprezy.

Konkurs polegał na przedstawieniu w formie obrazu i słowa skojarzeń z wybranym krajem Unii Europejskiej.

Konkurencja była bardzo duża, wpłynęło 35 prac. Część prac to prawdziwe majstersztyki, zawierały osobiste fotografie uczniów i ich spostrzeżenia, zwłaszcza te z całkiem niedawno odbytej wycieczki do Niemiec i Austrii.

Jury przyznało:
I miejsce dla Gabrieli Gamrat z kl. VII
II miejsce dla Marty Ogonek z kl. III gimnazjum
III miejsce dla Anny Siejki z kl. III gimnazjum

oraz trzy wyróżnienia dla:
Magdaleny Kiwior z kl. VII
Kamila Ptaka z kl. IV
Kacpra Janika z kl. III gimnazjum

Uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

Agnieszka Koryto, Aneta Osmęda, Paulina Strózik-Plewa