Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Gminne Konkursy Języka Angielskiego

W maju odbyły się Gminne Konkursy Języka Angielskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom. Konkursy składały się z dwóch etapów - szkolnego i gminnego. W obu etapach uczniowie musieli wykazać się wiedzą gramatyczno-leksykalną. Celem konkursów była popularyzacja języka angielskiego wśród dzieci, rozwijanie ich zainteresowań oraz podnoszenie poziomu ich umiejętności językowych.

Wyniki konkursu dla klas I-III szkoły podstawowej – etap szkolny:

I miejsce – Dawid Trawiński
II miejsce – Magdalena Krzysztoforska
III miejsce – Amanda Witek

Wyniki konkursu dla klas IV-VI szkoły podstawowej – etap szkolny:

I miejsce – Maciej Bomba
II miejsce – Szymon Bomba
III miejsce – Jakub Banasiewicz

W etapie gminnym naszą szkołę reprezentowali: Dawid Trawiński, Magdalena Krzysztoforska i Maciej Bomba. Nasi uczniowie otrzymali tytuł Finalisty Gminnego Konkursu Języka Angielskiego.
Gratulujemy.

Aneta Osmęda