Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

II miejsce Anny Paci w Gminnym Konkursie Języka Niemieckiego

17 maja w Zespole Szkół w Gołaczewach odbył się VI Gminny Konkurs Języka Niemieckiego.

Konkurs skierowany był do uczniów klas VII oraz klas II i III gimnazjum. Miał on na celu popularyzację języka niemieckiego, rozwijanie uzdolnień i zainteresowań uczniów.

Naszą Szkołę reprezentowała Ania Pacia z klasy III gimnazjum, która zajęła zaszczytne II miejsce.

Konkurs składał się z dwóch etapów. W etapie szkolnym, który odbył się 26 kwietnia, udział wzięli również uczniowie z klasy II gimnazjum: Angelika Nowak, Katarzyna Janus, Oskar Świerczek i Zuzanna Rams.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników!

Agnieszka Koryto