Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie do udziału w konkursach: recytatorskim, plastycznym i literackim dotyczących twórczości Juliana Kornhausera i Jakuba Kornhausera

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom pan Adam Zielnik
oraz Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej im. Króla Jana III Sobieskiego w Dłużcu
zaprasza do udziału w konkursach: recytatorskim, plastycznym i literackim dotyczących twórczości Juliana Kornhausera i Jakuba Kornhausera
pod honorowym patronatem Jakuba Kornhausera - polskiego poety, tłumacza, krytyka literackiego i literaturoznawcy, nauczyciela akademickiego Uniwersytetu Jagiellońskiego, doktora nauk humanistycznych w zakresie literaturoznawstwa

Dokumentacja:

Zaproszenie: Zaproszenie do udziału w konkursach: recytatorskim, plastycznym i literackim dotyczących twórczości Juliana Kornhausera i Jakuba Kornhausera

Załącznik nr 1: Wiersze

Załącznik nr 2: Zgłoszenie

Załącznik nr 3: Zgoda