Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wycieczka do ZOO

Doskonała pogoda, wyborne humory i świetna zabawa to najkrótszy opis wycieczki do Chorzowa.

15 maja dzieci z oddziału przedszkolnego i z klasy pierwszej uczestniczyły w wyjeździe do ZOO w Chorzowie.

Wszyscy z wielkim zainteresowaniem obserwowali i fotografowali oglądane zwierzęta. Ulubieńcem grupy został paw, wspaniale prezentujący swój królewski ogon i chora żyrafa.

Jednak dopiero zabawa w Parku Linowym wyzwoliła prawdziwe pokłady energii wszystkich uczestników wyjazdu, którzy niezmordowanie pokonywali podniebny tor przeszkód, by po jego przejściu zjechać na linie.

Po wysiłku, doskonałym relaksem okazała się lodowa uczta i polowanie na najciekawszą pamiątkę z wycieczki.

Wszyscy w doskonałych humorach wrócili do szkoły.

Izabela Ławik