Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zawody miejsko-gminne w piłkę nożną

15 maja nasi uczniowie wzięli udział w miejsko-gminnych zawodach w piłkę nożną rozgrywanych na Orliku w Wolbromiu. Zawody stały na wysokim poziomie zarówno sportowym jak i organizacyjnym. Wzięło w nich udział siedem drużyn.

Nasi uczniowie zaprezentowali ducha walki oraz wysoki poziom taktyczny. Pomimo tego nie udało się wskoczyć na podium. Ostatecznie nasza drużyna uplasowała się w środku stawki i zajęła czwarte miejsce. Oto komplet wyników:

SP Dłużec – SP Gołaczewy 1:1
SP Dłużec – SP Łobzów 3:0

Półfinał:
SP Dłużec – SP 1 Wolbrom 0:2

Mecz o 3 miejsce:
SP Dłużec – SP Gołaczewy 0:3

Tomasz Grandys