Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Przygoda z robotyką…

W dniach 8 – 9 maja 2018 roku uczniowie klas I – III uczestniczyli w ramach projektu „Innowacyjna szkoła- innowacyjna praca” w dwudniowej wycieczce do Poronina. Dzieci zostały zakwaterowane w ośrodku „Limba”. W pierwszym dniu po przyjeździe i obiedzie dzieci uczestniczyły w czterogodzinnych warsztatach z robotyki, podczas których pod czujnym okiem instruktorów rozwijali swoje umiejętności konstruktywnego myślenia. Po zakończonych i wyczerpujących zajęciach przyszedł czas na kolację. Niestety pogoda nie pozwoliła nam na zbyt długi spacer, jednak dla uczestników naszej szkoły została zorganizowana dyskoteka. Było wiele radości. Po całym dniu pełnym wrażeń zmęczeni uczniowie udali się do swoich pokoi. W dniu wyjazdu przed śniadaniem pogoda sprzyjała uczestnikom i pozwoliła na krótki spacer wśród pięknych widoków Tatr. Po obfitym śniadaniu, dzieci udały się na dwugodzinne warsztaty z robotyki. Czas upłynął im ciekawie i szybko. Zafascynowani nową wiedzą udali się na obiad i wyruszyli w podróż powrotną. Oczywiście, nie obyło się bez zakupu pamiątek w drodze do domu.

Agnieszka Sobota