Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień otwarty w oddziale przedszkolnym

11 kwietnia w Szkole Podstawowej w Dłużcu obył się Dzień otwarty dla zrekrutowanych na przyszły rok szkolny przedszkolaków.

W tym dniu na dzieci czekało wiele atrakcji i zabaw. Rozpoczęliśmy od pomalowania farbami papierowego domku. Udało nam się również wykonać piękne kwiaty wyklejane bibułą- prezenty dla rodziców. Przyszli uczniowie wykazali się ogromną zwinnością i sprawnością fizyczną podczas zabaw ruchowych, ćwiczeń z szarfami i woreczkami gimnastycznymi. Powtórzyliśmy najważniejsze zwroty w języku angielskim i nauczyliśmy się nowej piosenki „One little finger”. Przedszkolakom nie sprawiły kłopotu zajęcia umysłowe oraz ćwiczenia z fiszkami.

W nagrodę za aktywny i liczny udział w dniu otwartym wszyscy zebrani goście wybrali się na szkolny plac zabaw, gdzie uśmiechów i radości było co nie miara.

Na pożegnanie każdy przyszły przedszkolak otrzymał od Pana Dyrektora Krzysztofa Szczepankiewicza pamiątkowe medale „Przedszkolaka na medal” oraz dyplomy. 

Nasze grono pedagogiczne bardzo dziękuje przybyłych gościom za wizytę i z niecierpliwością czeka na bliższe poznanie przedszkolaków w przyszłym roku szkolnym.

Justyna Żelazna