Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

O sukcesie naszych uczniów w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej w Dłużcu

Dnia 7 lutego 2018 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Dłużcu odbyły się miejsko- gminne zawody w piłce siatkowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach wzięło udział pięć drużyn dziewczyn i dwie drużyny chłopców.

Organizatorami zawodów z ramienia Szkolnego Związku Sportowego byli nauczyciele wychowania fizycznego. Rozgrywki prowadzone były systemem „ każdy z każdym’’, więc zespoły musiały rozegrać po 4 spotkania. Mecze sędziował pan Ireneusz Siwiecki i to dzięki jego pomocy zawody przebiegły bardzo sprawnie. Walka była wyrównana i emocjonująca. Drużyny grały na bardzo wysokim poziomie.

Klasyfikacja końcowa.

Dziewczyny:
I miejsce – Szkoła Podstawowa w Dłużcu
II miejsce – Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 1 w Wolbromiu
III miejsce – Zespół Szkół w Gołaczewach
IV miejsce – Szkoła Podstawowa w Zarzeczu.
V miejsce – Zespół Szkół  w Wolbromiu.

Chłopcy:
I miejsce – Zespół Szklono-Przedszkolny nr 1 w Wolbromiu
II miejsce – Szkoła Podstawowa w Dłużcu.

Piłka siatkowa zawsze cieszyła się w naszej szkole dużą popularnością. Gimnazjalistki pokazały się z jak najlepszej strony. I oby tak dalej, życzymy sukcesów w następnych zawodach. Ciężka praca nauczyciela i dziewcząt przyniosła oczekiwane efekty.

Tekst: Elżbieta Kalarus