Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Artystyczne sukcesy naszych uczniów!

1.02.2018 r. w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Jaksicach odbył się finał V edycji konkursu plastycznego pt.: „Bajki Mickiewicza w sztuce malarskiej”. Honorowy patronat nad konkursem objął Małopolski Kurator Oświaty. Na konkurs wpłynęło 248 prac z 21 szkół. Wśród laureatów konkursu znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

Dominik Pandel kl. IVI miejsce (opiekun Agata Piwowarczyk)
Martyna Pawłowska  kl. IV II miejsce (opiekun Agata Piwowarczyk)
Kamil Ptak kl. IVII miejsce (opiekun Agata Piwowarczyk)
Grzegorz Siejka kl. IVwyróżnienie (opiekun Agata Piwowarczyk)

Konkursy plastyczne umożliwiają uczniom wyzwolenie aktywności twórczej, gromadzenie doświadczeń i przeżyć estetycznych, artystycznych i społecznych. Rozwijają wyobraźnię ucznia i jego kreatywność. Wpływają na rozwój jego osobowości, umożliwiają wypowiedź w różnych rodzajach ekspresji, przyczyniają się do prawidłowego rozwoju psychiki, poprzez wyzwalanie pozytywnych emocji.

Zwycięzcom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych artystycznych projektach.

Agata Piwowarczyk