Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jest taki dzień…

Pierwszaki świętują Dzień Babci i Dziadka

Święto Dnia Babci i Dziadka to szczególna okazja, której towarzyszą takie emocje jak uśmiech, wzruszenie, radość, szczęście. Babcia i Dziadek to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego, szczęśliwego dzieciństwa. Chcąc wyrazić swą wdzięczność za miłość i bezgraniczne oddanie, uczniowie klasy I SP wraz z wychowawcą zaprosili 26 stycznia babcie i dziadziusiów na uroczyste obchody ich święta. Zebranych w sali gości uroczyście powitał dyrektor szkoły pan Krzysztof Szczepankiewicz. W tym dniu sala świetlicy szkolnej stała się sceną, na której pierwszaki zaprezentowały przygotowane wspólnie z wychowawcą, panią Agatą Piwowarczyk przedstawienie jasełkowe. Swój występ uczniowie zakończyli życzeniami i wręczeniem pamiątkowych dyplomów z napisem: „SUPER BABCIA” I „SUPER DZIADEK”. Po części oficjalnej goście zaproszeni zostali na kawę i słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców uczniów.

Takie spotkania są okazją do bliższego poznania się oraz do wyrażenia podziękowania za ogromną życzliwość, ciepło, wsparcie i bezgraniczną miłość. Dziadkowie to nieoceniony skarb w życiu każdego dziecka. Szczególna nić porozumienia i wyjątkowy autorytet sprawiają, że są oni często bohaterami dzieciństwa, powiernikami młodzieńczych tajemnic
i życiowym punktem odniesienia.

Wychowawca klasy I serdecznie dziękuje rodzicom uczniów za przygotowanie dzieciom pięknych kostiumów i poczęstunku dla zaproszonych gości.
Szczególne podziękowanie kieruje również na ręce Pani Janiny Borowiec za wypożyczenie gipsowych figurek jasełkowych, które stanowiły przepiękną oprawę przedstawienia.

Zapraszamy do Galerii zdjęć -> Dzień Babci i Dzień Dziadka w klasie pierwszej

Agata Piwowarczyk