Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Z podwórka na stadion, o Puchar Tymbarku”

Dnia 24 stycznia 2018 roku, w hali olkuskiego MOSiR-u, nasi uczniowie wzięli udział w XVII edycji turnieju piłki nożnej o Puchar Tymbarku. Chłopcy zajęli II miejsce w kategorii U10. Warto podkreślić, że wszystkie bramki dla naszej drużyny strzelił Dawid Imiołek. Niestety do następnego etapu awansował tylko zwycięzca turnieju. Gratulujemy i życzymy pierwszego miejsca w kolejnej edycji.

Oto komplet wyników:

ZS Dłużec – AP Champions Olkusz 3 : 3
ZS Dłużec – SP Żurada 1 : 2
SP Żurada – AP Champions Olkusz 1 : 0

Tomasz Grandys