Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Święto Babci i Dziadka w oddziale przedszkolnym

W piątek, 19 stycznia 2018 roku dzieci z oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Dłużcu gościły swoje ukochane babcie i dziadków.

Tematem przewodnim uroczystości była nowoczesna babcia, która „dla swych wnuków jest gotowa największe szczęście wyczarować” i dziadek, który „wszystko wie i tak ciekawie opowiada”.

Zaproszeni goście z uśmiechem i wielkim wzruszeniem oglądali występy przedszkolaków. A słowa wiersza „Babcia i dziadek są tacy wspaniali i zawsze chętnie bawią się z nami” niech staną się inspiracją do ciekawych spotkań z wnukami.

W prezencie babcie i dziadkowie otrzymali od swych wnucząt moc uścisków, życzenia i pamiątkowe albumiki ze zdjęciami.

Na zakończenie uroczystości goście spotkali się przy słodkim poczęstunku, przygotowanym przez niezawodne mamy, którym bardzo dziękujemy za pomoc.

I. Ławik