Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Magia świąt...

Dnia 22 grudnia 2017 roku uczniowie klasy II oraz III naszej szkoły wraz z uczniami klasy III Szkoły Podstawowej w Pilicy uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych przez Osikową Dolinę w Koziegłowach. Opiekę nad dziećmi sprawowali: p. Anna Nawrot, p. Zofia Opiłka, p. Agnieszka Sobota, p. Mirosław Opiłka. Podczas zajęć najmłodsi zostali wprowadzeni w tradycje oraz klimat bożonarodzeniowy. W trakcie warsztatów wykonali własnoręcznie choinkę oraz bombkę z wiór drewna osikowego. Sprawiło im to ogromną radość! Wykonane prace oraz zakupy ozdób zawieźli ze sobą do domów by mogły stanowić dekoracje świąteczną. Będą to niezapomniane chwile...

Agnieszka Sobota